O nas

Początki działalności w branży instalacyjnej sięgają 2006 roku, kiedy jednoosobowa działalność gospodarcza prowadzona przez Zbigniew Kulak ,,WODAN” świadczyła usługi w zakresie wykonawstwa instalacji wodno-kanalizacyjnych, instalacji centralnego ogrzewania, montażu kotłów stałopalnych i kotłów gazowych oraz drobne usługi hydrauliczne.

Po 2009 roku dzięki możliwości zaopatrywania się w materiał instalacji w jednej z największych sieci hurtowni instalacyjnych HYDROSOLAR, dało to możliwość szybkiego rozwoju w branży urządzeń grzewczych i sanitarnych oraz powiększenie wiedzy i producentów dostarczanych urządzeń, dzięki czemu mogliśmy sprostać zapotrzebowaniu rynku klientów na nowoczesnej rozwiązania grzewcze w budynkach jednorodzinnych i przemysłowych.

W dalszych latach naszej działalności firma stała się rozpoznawalnym elementem w temacie instalacji sanitarnych, grzewczych, gazowych na terenie Oświęcimia i okolic.

Dalszemu rozwojowi firmy pozwoliło nabycie nowych uprawnień i wykształcenia kierunkowego w 2019 roku dzięki ukończonej SZKOŁY AKADEMI VIESSMANN i uzyskanie TECHNIKA URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENERGI ODNAWIALNYCH przez Wojciech Kulak.

Nasza firma, która istnieje na rynku od ponad 15 lat to firma założona przez Zbigniew Kulak od 2018 roku działa pod nazwą INVESTWORK Wojciech Kulak i świadczy usługi w zakresie instalacji sanitarnych i kanalizacyjnych, instalacji grzewczych, montażu kotłów gazowych, montażu pomp ciepła, montażu instalacji wentylacji mechanicznej/rekuperacji, instalacji fotowoltaicznych oraz stacji uzdatnia wody i układów sterowania systemem ogrzewania i nie tylko.

Dzięki uzyskaniu kompletu uprawień jesteśmy oficjalnym autoryzowanym sprzedawcą urządzeń i produktów marki VIESSMANN, która jest przodującym producentem techniki grzewczej.

Wycena